loading...

PS4 POWER SUPLY ONARIMI

PS4 Besleme Arızası PS4 Power Supply Arızası

POWER SORUNLARI
Genellikle Cihazınızın Hiç Bir ışığı Yanmadığı Yani Cıhazınızın Elektrık Almadığı Durumlarda % 99 Power Arızası Teşhisi Konulmaktadır.
Bu Arıza Power’in Kendınden Veya Anakart Üzerindeki Besleme Entegresindende Kaynaklanabilmektedir.
Bu Tip Arızaların Onarımı Teknik Servisimizce Garantili Olarak Aynı Gün Içerisinde Yapılmaktadır.

PS4 Besleme Arızası PS4 Power Supply Arızası, Playstation 3, Playstation 4 gibi konsol oyun cihazlarında sıklıkla görülebilen bir durumdur. Konsolun içsel durumuyla alakalı ya da yüksek voltaj, şimşek çakması ile birlikte cihazın elektrik akışı düzenleyen besleme parçasının yanmasıdır. Böyle bir arıza durumunda yapmanız gereken şey, cihazınızı yetkili teknik servise teslim etmektir.PS3 Besleme Arızası PS3 Power Supply Arızası, ya da playstation 3 cihazınızın her türlü arızalanmalarında profesyonel teknik servis olarak RECH BİLİŞİM firması olarak hizmet vermekteyiz. Bu tür arızalarınız için Türkiye’nin neresinde olursanız olun, anlaşmalı olduğumuz kargo firması, yurt içi kargoyla cihazlarınızı ücretsiz bize gönderebilirsiniz.


PS4 Besleme Arızası PS4 Power Supply Arızası, ani voltaj düşmelerinde sıkça yaşanan bir arıza durumu olup, böyle bir durumda cihaz çalışır vaziyetteyken oluştuysa, cihaz kapanır. Tekrar power tuşuna bastığınızda cihaz açılır, fakat 1 sn. sonrasında tekrar kapanır, ya da hiç açılmaz. Bu problemin çözülüp cihazın tekrar eski haline dönmesi için mutlak surette beslemenin Power Supplyin, tüm bağlantılarıyla birlikte değiştirilmesi gerekmektedir.


Sony, Playstatıon konsol oyun cihazlarında bu durum, bir bakıma sinsi bir arıza olduğundan dolayı ne sizden kullanıcı hatası olarak, ne de cihazınızın özelliği ya da aşırı kullanmanıza bağlı olarak ortaya çıkan bir arıza değildir. PS4 Besleme Arızası PS4 Power Supply Arızası  tamamen, oturmuş olduğunuz yerleşim yerindeki elektrik hattı, hatta evinizdeki elektrik tesisatı ile de ilgili olabilecek olan bir durumdur. Zira ne zaman başınıza böyle bir arızanın geleceği beli değildir.


PS4 donanım olarak size yüksek performansta bir oyun oynamak üzere tasarlandığı için kasa içerisinde kullanılan parçalar da ona göre kullanılmıştır. Dolayısıyla; cihazınızda besleme ile ilgili bir arıza meydana geldiğinde RECH BİLİŞİM Firmamız ile iletişime geçebilir ücretsiz kargo ile servisimize gönderebilirsiniz,Müşteri memnuniyet odaklı çalıştığımızdan yaptığımız işlemlerden sonra orijinal parça kullandığımızdan cihazınızı garantili olarak teslim etmekteyiz

Servis Ücretimiz

200,00 TL

  • ADRES

  • Kükürtlü Mah 3. Kardelen Sok No:1
    Osmangazi/Bursa
  • E-BÜLTEN

  • Bizden haberdar olmak için kayıt olun.
  • SOSYAL MEDYA

© 2018 - RECH BİLİŞİM - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.